MÜŞTERİ GİRİŞİ

Sisteme giriş yaparak hemen kullanmaya başlayın...

 • BURADAN
 • ŞİFRE HATIRLAT

  Şifrenizi unuttuysanız size yardımcı olalım...

 • BURADAN
 • AKTİVASYON

  Cep telefonunuza gelen aktivasyon kodunu girin...

 • BURADAN
 •  

  SAMSUN TOPLU MESAJ GÜVENLİK İLKESİ

  Samsun Toplu Mesaj Servisi, 4 Nisan 2011 tarihinde hizmet alanını SMS konusunda genişleten OPLAVUS şirketi nezdinde çözüm ortaklığı yapmaktadır.

  Samsun Toplu Mesaj Servisi, SMS ve iletişim Servisi aşağıda kısaca Samsun Toplu Mesaj olarak anılacaktır.

  Samsun Toplu Mesaj hizmetinden yararlanmak isteyen ve SMS Sözleşmesi şartlarını kabul eden OPLAVUS Toplu SMS Servisi abonesi ise kısaca ABONE olarak anılacaktır.

  Samsun Toplu Mesaj, Abone'nin kayıt esnasında vermiş olduğu bilgileri 3. şahıslarla paylaşmaz.

  Abone'nin sitede yaptığı işlemlerde IP adresi alınır ve ileride çıkabilecek anlaşmazlıklarda Turk Telekom tarafından gerekli bilgi istenmek suretiyle anlaşmazlık giderilmeye çalışılır.

  Samsun Toplu Mesaj, Abone tarafından sisteme kaydedilen grupları ve içindeki telefon numaralarını 3. şahıslarla paylaşmaz.

  Abone kredi kartı ile işlem yapacağı zaman 128 Bit SSL sertifikasına sahip ödeme sayfasına yönlendirlir ve ödenmesi gerekli tutar burada aboneye açıkça beyan edilir.Ekrana gelen formdaki bilgiler herhangi bir şekilde 3. şahıslara ulaşamaz.

  Eğer abonenin bilgisayarında bizim sitemizle ilgisi olmayan çeşitli zararlı yazılımlar tarafından ekrana yazılan bilgiler algılanabilirse ve kötü amaçlı kullanılırsa bu durumda ortaya çıkacak zarardan abone sorumludur.Lütfen bilgisayarınızda güncel bir Antivirüs yazılımı bulundurunuz.

  Abone, kredi kartı ile yapacağı işlemlerde bankası tarafından sağlanan ekran ile muhattap olur. Bankası ile arasında Samsun Toplu Mesaj tarafından bilinmesi imkansız olan güvenlik şifresini doğru belirterek işlemini tamamlayabilir.Böylece sahte ya da çalıntı kredi kartı ile sitemizden işlem yapılmasının önüne geçilmiştir.

   

  Kimlik Nedir?   Fiyatlar   Banka Bilgileri   Kampanyalar   850 Burada   IVR Sesli Mesaj   Sms Paketleri   850 Market   İletişim